Купити кругляк вільхи на онлайн-майданчику, без посередників

Думки часто різняться щодо використання вільхи як дров. Однак ми впевнені, що це запальна деревина, що швидко спалюється. Це також сприяє великій розпалюванню. Однак, перш ніж роздумувати над тим, чи потрібно додавати до вашої колоди дров з вільхи, ви можете розглянути властивості дерева та те, що це означає для вільхи як твердого палива.

Сертифіковані ліси вирощуються відповідно до затвердженого набору стандартів, що демонструють екологічно відповідальне, соціально вигідне та економічно життєздатне управління, що сприяє відповідальному лісовому господарству. Це унікальне зобов’язання відповідального лісового господарства визнає, що власники лісових земель відіграють вирішальну роль у забезпеченні довгострокового здоров’я та стійкості наших лісів. 

Починаючи з лютого 2020 року, згідно з умовами експериментальної програми, частку заготовленої сировини постійні лісокористувачі продають на електронних аукціонах Prozorro.Sale, що доступні на сайті https://megasale.com.ua/tsina-kruglyaka-vilhy-na-elektronnyh-auktsionah-prozorro-prodazhi/. Це стосується лісгоспів, річний прибуток яких перевищує 10 млн. грн. Купити кругляк вільхи та інших порід дерев деревообробні підприємства можуть в основному великими лотами – об’ємом більше, ніж 150 куб. м, або вартістю від 200 000 грн.

Продам кругляк вільхи на електронному майданчику

Українська енергетична біржа в першому кварталі 2021 року продала необробленої деревини на аукціонах на загальну суму 375,5 млн.грн., Що в 5,83 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Аукціони з продажу необробленої деревини — це абсолютно прозорий і відкритий спосіб продажу деревини українського походження. Конкуренція на біржових аукціонах іноді досягає 10-15 учасників за лот, сприяючи формуванню справедливих ринкових цін.

Міністерство охорони навколишнього середовища та природних ресурсів у вересні 2020 року запропонувало продати на електронних аукціонах 100% необробленої деревини, а не 25%, як це передбачено пілотним проектом уряду, затвердженим у грудні 2019 року. Водночас ProZorro .Sale разом із партнерами-електронними платформами вже представила нові зручні інтерфейси для прискорення та спрощення участі покупців.

Продаж лісу на майданчиках Прозоро.Продажі має багато переваг:

  • зменшення кількості непрозорих угод між тими, хто заготовляє та купує необроблену деревину;
  • дані про результати торгів, учасників, кінцеву ціну на кругляк вільхи зберігаються у відкритому доступі, завдяки чому їх можна перевірити у будь-який момент;
  • значно спрощує облік деревини, зокрема у електронному вигляді;
  • дозволяє встановлювати на лісоматеріали насправді конкурентні ціни.