Протягом останніх десятиліть споживання електроенергії та кількість абонентів постійно збільшувалась і надалі будуть продовжувати різко зростати. Тож цей сектор вітчизняної економіки продовжить свій активний розвиток.
Офіційний сайт Української енергетичної біржі — надійніше джерело для отримання пропозицій природного газу і електроенергії. Для кожного з цих важливих напрямків були створені спеціальні ради, які координують діяльність учасників ринку. Представниками ради з електроенергії є професіонали своєї справи з провідних вітчизняних компаній, і детальна інформація щодо кожного з них знаходиться за посиланням https://www.ueex.com.ua/rus/ueex/sections-council/representatives-electric-power.
Чи цікаво поміняти договір на газ і електроенергію?
В умовах ринкової конкуренції вітчизняні засоби масової інформації заохочують домогосподарства та компанії до змін постачальників енергії, але виграш часто мінімальний. Яке ж рішення прийняти? По-перше, користувач повинен прийняти помірне рішення, засноване на здоровому глузді. Будьте ощадливі, щоб не витрачати надмірну кількість енергії, бо перша економія полягає в тому, щоб не зловживати багатьма електричними пристроями.
Чому користувачі бажають заощаджувати?
Регульовані ціни на електроенергію періодично переглядаються у бік підвищення, і прогнози вказують на можливе підвищення цін за МВт в найближчому майбутньому. Значні інвестиції в ядерний сектор і поновлювані джерела енергії можуть знизити витрати.
В ідеальному варіанті електроенергію повинні виробляти не тільки атомні і гідроелектростанції. У періоди пікового навантаження через використання електричних обігрівачів (радіатори, конвектори, теплові насоси і тому подібне) газові, нафтові або вугільні теплові електростанції мають великий попит для задоволення потреб населення в електроенергії.
Електричне опалення
На сьогоднішній день у зв’язку з високими цінами на централізоване опалення все більше осель оснащуються електричним опаленням. Це можуть бути або конвектори, які прості в установці і не вимагають великих початкових вкладень, або теплові повітряні / водяні насоси. Потреба в гарячій воді для побутових потреб може задовольнятись за допомогою резервуара з електричним опором. Гаряча вода для побутового споживання також отримується термодинамічним водонагрівачем.
Можливо, через коливання вартості електроенергії споживачам варто замислитись про вироблення електрики для власного споживання.