Приватизація заводів «Укрспирт»

У жовтні розпочалась приватизація заводів «Укрспирт» в системі «Прозорро.Продаж». Стартовою партією був Немировський завод у Вінницькій області. Планується продати 78 подібних активів через аукціони.

Інвестори мають довгострокові плани щодо цієї маси нерухомості, і конкуренція на ринку зростає, тому рекомендовано зареєструватися на сайті Української універсальної біржі для участі в аукціонах.

Приватизація заводів «Укрспирт» в системі Prozorro

Під терміном приватизація розуміється реалізація заводів, незавершених проектів, окремих будівель, пакетів акцій холдингової компанії, що належать до активів штату або муніципального муніципалітету.

Сьогодні цей процес в Україні швидко зростає. Отож виходить не лише вливання коштів у державну скарбницю, але й подання обсягу зайнятості населення, виручки заводів та маси продукції, яку вони імпортують.

Зараз без особливого ​​поспіху майно ДП «Укрспирт» влито в систему Prozorro.Sale. До середини грудня підприємств виявили своїх власників. Крім того, в планах – реалізація 41 об’єкта галузі з виробництва алкоголю. У сукупності всі вони здатні виробляти приблизно 36 млн. декалітрів на рік.

Процедура приватизації

Хід приватизації в регіоні «Укрспирт» регулюється Законодавчим актом, проектами трансформації на 2020-23 роки та розробленою стратегією. Крім того, незабаром у системі Prozorro.Sale будуть виготовлені об’єкти від Державного підприємства «Укрспирт». З цього підприємства на електронних аукціонах поступово продаватимуть 37 алкогольних підприємств.

Придбати завод «Укрспирт» – це величезна вигідна фінансова інвестиція. Існує кілька вимог до потенційних клієнтів:

  • зберігати галузь виробництва до 01.07.2021;
  • заощадити 70% працівників до 01.07.2021;
  • за наявності сусідніх споруд та безпеки громадян найновіший власник зобов’язаний їх утримувати.

Приватизація виробництва алкоголю на майданчику УУБ

Торги з продажу алкогольних напоїв – одна з головних подій у галузі приватизації комунальних та державних активів на 2020-2021 роки. На головному веб-сайті УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/filter/alcohol-industry можна дозволити знайти повні дані про об’єкти та перелік заводів, що входять до ДП «Укрспирт».

Крім того, майбутні клієнти та інвестори можуть відкрити віртуальну кімнату баз даних, де знаходиться кожен необхідний документ. Завданням створення схожих сховищ є спрощення доступу до всієї інформації відразу про ліквідацію підкупу та забезпечення відкритості та чесності процедури приватизації.