Продажі майна банкрутів

У світі бізнесу постійно з’являються збанкрутілі підприємства. Раніше ця сфера відзначалася постійним ухиленням від законодавства. Псевдооголошення про банкрутство давало підприємцям змогу ухилятися від виплат боргів, хоча підприємство працювало, а виробництво не зупинялося.

Зараз ситуація змінилася. Власник компанії, яка оголосила про своє фіаско, має виставити все своє майно на відкриті онлайн-аукціони. Сучасні технології доступні для кожного, хто бажає ознайомитися з процесами, які стосуються перебігу торгів. Адже це цікавий напрямок, який може користуватися попитом у підприємців різних напрямів.

Раніше торги збанкрутілого майна проводилися у закритому форматі з наявністю елементів корупції. Участь в торгах могли взяти тільки окремі категорії громадян. Тому влада мусила, докласти зусиль, щоб повноцінними учасниками аукціонів могли стати особи, які особливо цікавляться приданням збанкрутілого майна. Для врегулювання проблеми були задіяні відкриті аукціони системи Прозорро та створені відповідні електронні майданчики, наприклад sale.ueex.com.ua.

В чому полягає новий метод продажу майна збанкрутілих організацій

Процес продажу збанкрутілих організацій завжди був корумпований, тому сьогодні поняття «торги» поки що не асоціюється з поняттями «чесність» та «прозорість». Деморалізована система торгів відходить у минуле. Основні принципи нової процедури: чесність, відкритість і доступність.

Кожен може використати новий механізм торгівлі збанкрутілого майна на свою користь. Адже, одним із завдань таких продаж є оперативність. Тому бажаючим покращити своє положення, необхідно обов’язково скористатися такою нагодою. Новий механізм може бути корисним тим, хто тільки планує починати свою справу, бізнесменам, які мають солідний досвід у сфері торгівлі. Крім того, банки, котрі надавали кредит організаціям-банкрутам, тепер мають можливість повернути втрачені кошти. Очікувати на позитивний результат слід у тому випадку, якщо до справи підійти відповідально й професійно.

Відразу зареєструватися на порталі неможливо. Це можливо тільки через спеціальні онлайн-майданчики. Для цього достатньо перейти sale.ueex.com.ua/filter/bankrupts-property, пройти реєстрацію і відшукати у відповідному розділі аукціони, на яких проводяться торги майна банкрутів. будь-хто може не тільки переглянути, а й впевнитися, що процедура дійсно прозора. Крім того, можна долучитися до торгів і придбати майно, що може знадобитися, адже продаються абсолютно всі статки підприємств.

Для початку необхідно визначитися, який саме товар вам потрібен, потім обрати лот, і намагатися зробити кращу пропозицію. Адже відповідний товар може цікавити не тільки вас. Торги проходять у три тури. У наступний етап переходіть ті, хто виявився найкращим у попередньому. Для того, щоб перейти у наступний, необхідно зробити найвищу ставку у попередньому. Перемагає той той, хто пропонував найкращі пропозиції за товар, що продавався.

Де можна знайти інформацію про умови продажу майна банкрутів

Найбільш детальна інформація про нову систему торгів описана на сайті Української Енергетичної Біржі. Це офіціальний майданчик системи Прозорро, який відкриває доступ до аукціонів. Одним із напрямів діяльності біржі є реалізація

На майданчику можна знайти ті ж аукціони, що й на Прозорро. Крім того, на сайті можна оформити підписку на еmail-розсилку і бути в курсі всіх свіжих новин. Якщо виникають питання, можна зателефонувати за номером телефону, що вказаний на сайті, досвідчені менеджери дадуть детальну консультацію з будь-якого приводу.