Українська енергетична біржа: за що отримала таку довіру від уряду

Українська енергетична біржа – це товарно-сировинна біржа, котра на сьогоднішній день є компанією фронт лідером серед національних товарних бірж. Всі учасники енергетичного ринку природного газу, нафтопродуктів, скрапленого газу, вугілля, нафти та газового конденсату все оцінили вигоди цього сервісу.

Аналітики Української енергетичної біржи підготували результативну довідку, яку опублікували на сайті www.ueex.com.ua і ми бажаємо продемонструвати вам їх досягнення.

1. Перш за все, станом на 2021 рік, у системі товарної біржи здійснюють свою діяльність більш ніж 900 компаній. При цьому, на ринку приймають участь як малі учасники, так і компанії світового рівня. До таких компаній відносяться такі монстри як Trailstone, MET Group, Duf Energy, та інші.

2. Зручний функціонал та провідні інструменти торгів дозволяють робити процес комфортним та швидким. Тобто учасники дуже швидко реалізовують своїх енергоресурси. При цьому виходити зі свого офісу зовсім не потрібно. Всі процедури проходять в режимі онлайн. В період карантину така можливість дуже врятувала становище компаній.

3. Якщо звернутись за допомогою до спеціалістів УЕБ, то вони допоможуть мінімізувати видатки своїх клієнтів. Допомога надається як державним, так і приватним компаніям України. Аналітики розраховують ризики майбутніх угод, гарантують належне виконання обов’язків по договорам, а сучасна система обліку виконує контролюючу функцію. На платформі встановлено сучасну систему електронних торгів Прозорро, яка з 2016 року звела шанси на розквіт корупції на внівець.

4. Українська енергетична біржа робить розрахунки на підставі формули, котра надається Міністерством економіки України. Окрім того, система працює на базі європейського досвіду. Під час створення компанії, в якості аналітиків було запрошено ряд закордонних експертів. Тому зараз товарну біржу вважають кращою в Україні.

Більш детально ознайомитись із функціоналом сервісу можливо на офіційному сайті біржи. Якщо ви не бажаєте вивчати багато інформації, то адміністрація біржи пропонує ознайомитись із відеороликами на Ютуб. Окрім того ви можете звернутись до контакт-центру, де по телефону вам відповість на всі питання досвідчений менеджер.