Вартість біткоіну та інших криптовалют

Нижче наведено список факторів, які так чи інакше впливають на вартість біткоіну та інших криптовалют. Ціль полягає в тому, щоб з часом скласти повний список. Ця стаття буде присвячена перерахуванню факторів, які надають криптовалюті цінності. Це не буде спробою пов’язати їх разом із якоюсь магічною формулою, яка виводить справжню вартість цієї криптовалюти.

Почати торгувати криптовалютою можна вже зараз, використовуючи майданчик https://www.bybit.com/kk-KZ/

Основи формування вартості криптовалюти

Насамперед, на практиці вартість криптовалюти складається зі спекуляцій на ринку. Все просто. Однак навіть ці спекуляції ґрунтуються на таких факторах, як попит та пропозиція. Крім того, деякі базові та очевидні основи, які можна використовувати для оцінки вартості криптовалют, включають кількість транзакцій на день, швидкість транзакцій, вартість транзакцій, вартість видобутку монети на поточному рівні складності, а також загальну якість та корисність програмного забезпечення з точки зору функції, яку він має намір виконувати, порівняно з тим, як ми оцінюємо організації, що виконують ці функції на інших ринках (наприклад, як ми оцінюємо компанію з виробництва програмного забезпечення чи банк).

Багато функцій, які виконує криптовалюта, коштують великих грошей в інших сферах життя, і виконання цих послуг високо цінується на інших ринках. Наприклад, порівняйте функції онлайн-банкінгу з Біткоіном або Square та PayPal з Біткоіном. Всі вони служать багатьом з тих же цілей, ми можемо навести аргументи на користь фундаментальної цінності банку або платіжної компанії, і це не так сильно відрізняється від біткоіну, якщо відкинути те, що вони не мають спільного. Крім цього, ми можемо розглянути цілу низку концепцій, що стосуються атрибутів монет та їх споживчих цінностей. Тим часом ми також можемо розглянути цінність інших сховищ вартості порівняно з потенційною ринковою вартістю. Деякі з цих моментів також можна розглянути в рамках різних категорій.

Оцінка вартості криптовалюти більше нагадує оцінку вартості валюти, ніж акцій компанії, але паралелі є. В обох випадках організація, що випускає валюту, з кодом Bitcoin та з державою — state, по суті, еквівалентна компанії. Чим відрізняється Цукерберг + Facebook + акції Facebook у порівнянні з Байденом + США + долар США в порівнянні з розробниками та користувачами Біткоіна + Біткоін — бренд + Біткоін — валюта? Кожен із них унікальний, але не в усіх відношеннях. У кожному випадку це кошик взаємопов’язаних аспектів, кожен із яких впливає на вартість і разом створює бренд.

Це все не так просто і слід додатково вивчити графік зростання та падіння вартості головної криптовалюти. Зробити це можна на спеціалізованому крипто майданчику, наприклад тут https://www.bybit.com/uk-UA/. Це допоможе вам також отримати доступ до торгівлі такими активами та оптимізувати процес.