Як стати спеціалістом у сфері біржової торгівлі

Сучасні тенденції розвитку світових товарних ринків змушують отримувати спеціальну кваліфікацію. Однак постає запитання, яким чином можливо стати спеціалістом в такій специфічній галузі та де ознайомитись із умовами проходження навчання. Дана стаття виготовлена спеціально для тих, хто бажає стати спеціалістом у сфері біржової торгівлі, тому варто ознайомитись із матеріалом, приділивши на це лише п’ять хвилин.

Де варто проходити навчання

Обрати платформу, яка гарантовано зробить з вас спеціаліста дуже важко. Краще всього проходити навчання там, де одразу є можливість випробувати свої сили на практиці. Українська енергетична біржа – це саме те місце, де навчання проходить паралельно із практикою.

Основні завдання навчального центру УЕБ зазначені на сайті www.ueex.com.ua, а саме:

  • Проведення підготовки кваліфікованих кадрових спеціалістів, які зможуть забезпечити торгівлю енергопродукцією на біржі;
  • Підготовка фахівців з біржових торгів, які мають на меті забезпечення брокерськими послугами всі учасників цього ринку;
  • Формування передових технологій з проведення торгів, які диктують світові тренди в цій галузі;
  • Навчити спеціалістів, котрі будуть сприяти розвитку галузі в Україні, а також здатних допомагати адаптуватися  та інтегрувати український ринок у світовий.

Методи проведення навчання та напрями подальшої діяльності

До пріоритетних напрямів діяльності УЕБ відноситься створення спеціальної бази, направленої на досягнення комунікацій між учасниками енергетичного ринку/галузі з зацікавленими сторонами. Це допоможе проводити обмін інформацією між одне одним.

Під час навчання, спеціалісти біржи проводять цікаві семінари, лекції та конференції, на яких розповідають заздалегідь підготовлену інформацію, зрозумілу кожному. Крім того, на платформі відкрита можливість дистанційного навчання – e-learning.

Всі члени навчального центру отримують постійний доступ до консультацій та обмін досвідом. Крім того, постійно проводяться лекції з іноземними спеціалістами, на яких є можливість опанувати нові механізми досягнення результату, отримані від Європейських організацій.

Після проходження навчання, ви будете не лише розуміти всі тонкощі проведення торгів, а й навчитесь розповсюджувати цю інформацію звичайною мовою. Тобто, опанувавши весь матеріал, вам буде дуже просто поділитись ним із іншими особами, навчити їх прозорим методам торгівлі та досягнення бажаного результату.