ЧОМУ АУКЦІОНИ КОНФIСКАТУ КРАЩЕ ПРОВОДИТИ ЧЕРЕЗ PROZORRO?

На сьогоднішній день найпоширенішим в торгах напрямком є ​​покупка конфіскату і його подальша реалізація. Продаж конфіскованих митним відділом товари, реалізується через закриті тендери, що породжує багато можливостей через порушення законодавства та розвитку корупційної системи. Щоб виправити ситуацію, що склалася Прозорро.Продажі пропонує свої послуги.

Яку користь можна отримати від конфіскатного аукціону?

В Україні в кінець почали боротися з різними приливами контрабанди. Природно, в країні через це накопичується величезна кількість непотрібних речей, конфісковані митницею. Дані товари не повинні зберігатися просто, оскільки багато хто з них псуються. Тоді уряд країни вирішує реалізувати всю отриману продукцію через систему Прозорро.Продажі. І це рішення призводить до значно великим доходу для країни.

Аукціони, пов’язані з конфіскатом через платформу Прозорро.Продажі

Держпідприємство Прозорро.Продажі вважається унікальним інструментом для розвитку малого, а також середнього бізнесу. Такий підхід дозволяє вести боротьбу з корупцією. Всього-то за один рік свого існування, бірж приносить дохід в 18.5 мільярдів гривень. За весь цей час проведено 228 тис. Аукціонів. На сьогоднішній день система з великою активністю привертає до аукціону підприємців. В майбутньому продажу через сайт ProZorro.Sale реалізація конфіскату може принести мільйони гривень чистого прибутку в бюджет держави. Більш того, Прозорро дає гарантію, що всі торги знаходяться у відкритому доступі і нічого від людей не приховано.

Який конфіскат з митниці можна реалізувати?

Величезний інтерес учасників торгів націлений на так званих «евробляхах». Це майже новенькі машини, зарубіжного виробництва з європейськими номерними знаками, які були конфісковані за рахунок порушень в момент перетину кордону. Такий конфіскат користується великим попитом серед ремонтних сервісів, де автомобілі розбираються на запасні частини. Ввезені звичним способом авто можуть завдати власникам безліч проблем, оскільки на такий товар встановлена ​​висока вартість через прохід на митниці. Але вигідніше вважається те авто, яке було придбано через аукціон на Прозорро.Продажі. Низька і доступна вартість в даному випадку дозволяє власникам оплачувати будь-які держмита. Схожу дію, встановлене системою, створює додаткову вигоду і привабливість для учасників аукціону.

Іншу позицію з упевненістю утримують сучасні гаджети, оскільки телефони і подібні пристрої в митному пункті України вилучається великими партіями. Реалізація даних лотів на платформі аукціону, наприклад, на сайті https://sale.uub.com.ua/filter/seized-property, останнім часом викликає надмірно підвищена увага, за рахунок чого залучає до торгів іншу аудиторію. На складах аукціону представлені: одяг, взуття, предмети повсякденного вжитку і так далі.

Як брати участь в торгах по конфіскату товарів?

УББ — досить велика і сучасна система, що працює на платформі Прозорро.Продажі. Пропонується тут тільки інноваційне оснащення, висококваліфікований персонал, індивідуальний підхід до кожного учасника. Залишається тільки пройти реєстрацію, і отримати якісний сервіс. З боку служби підтримки здійснюється регулярна технічна підтримка. Консультанти моментальної навчать кожного вигравати, навіть на складних аукціонах системи. Консультація клієнтів — безкоштовна!