Реалізація об’єктів малої приватизації принесла дохід у майже 86 млн. грн.

Як майданчик для торгів була обрана та добре зарекомендувала себе система ProZorro. Всього в рамках даної сфери було на торгах було реалізовано 74 лота. У якості лотів були представлені об’єкти, що підлягають малої приватизації, вже принести державі дохід в 8,5 мільйона в національній валюті. Саме таку заяву зробив офіційний представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі на офіційній сторінці відомства в соціальній мережі Facebook.

Міністерство в цьому повідомленні підкреслило і те, що попит на об’єкти, що приватизуються був непоганим – за приблизними підрахунками за кожен лот боролися відразу по три претенденти. Всього ж було реалізовано 77% об’єктів з пропонованих. При цьому вартість продажу виростала більш ніж в 2 рази від спочатку заявленої ціни.

Всього ж на початку тижня в список підлягає переходу в приватні руки державної власності було включено 954 об’єкта різного призначення. В недалекому майбутньому планується проведення ще 417 аукціонів. Первісна загальна вартість об’єктів, які будуть запропоновані покупцям, складе 328,1 млн. грн.

У Мінекономрозвитку окремо підкреслюють той факт, що майже всі продаються об’єкти вельми є привабливими для бізнесу. Про це, знову ж таки зі слів представників Міністерства, свідчить висока конкуренція за право отримання їх у власність. Надалі все продане майно продовжить працювати на державу, поповнюючи бюджет податковими надходженнями. Завдяки аукціонам в системі Прозорро на сьогодні немає корупції у сфері тендерів.

У Укрінформ, в свою чергу, повідомили, що згідно з чинним Законодавством, весь процес малої приватизації буде проводитися через платформу ProZorro. В рамках цієї програми буде реалізовано активів, що перебувають у державній власності на загальну суму до 250 млн. грн.

Щоб залишатися завжди інформованим про діяльність бірж та електронних майданчиків, достатньо долучитись до Асоціації. Ця платформа містить велику кількість інформації, якою може скористатися як досвідчений громадянин, так і новачок у біржовій сфері. Якщо ви бажаєте покращити свій бізнес, то вам як найчастіше потрібно долучитися до Асоціації «Біржових та електронних майданчиків» aeaep.com.ua.