Два головні аспекти перед початком торгівлі деревом

Державна реєстрація

У більшості країн державна реєстрація потрібна для того, щоб стати імпортером в країні, який може виступати лише імпортером. Державний офіс зовнішньої торгівлі відповідної країни відповідає за видачу такого дозволу на імпорт. Наприклад, в Індії, номер IEC (Імпортний експортний номер коду) отримується з кабінету Генерального директора офісу зовнішньої торгівлі для роботи в якості імпортера та експортера в Індії. Детальніше на сайті sale.uub.com.ua.

Цей процес для того, щоб стати імпортером, є одноразовим процесом, але може знадобитися поновлення відповідно до умов такого офісу зовнішньої торгівлі країни. На сьогоднішній день у більшості країн інформація про таку реєстрацію імпортера — експортера пов’язана з місцем розташування митниці та резервним банком, оскільки процес імпорту та експорту оцифровується в Інтернеті. Тож імпортери деревини, виробів з деревини та деревного вугілля також повинні зв’язатись із відповідними державними установами своєї країни—імпортера, щоб перевірити, чи потрібна така одноразова реєстрація чи ні.

Процедури імпорту

Імпортер та постачальник взаємно узгоджують умови щодо імпортного продажу до фактичного відвантаження імпорту. Ціноутворення, специфікації якості, умови оплати, умови доставки, вид транспорту та інші умови та умови узгоджуються та згадуються у замовленні на придбання, а імпортне відвантаження гуми та гумових виробів здійснюється відповідно.

Свідоцтво про походження деревини та вироби з деревини, деревного деревного вугілля: Джерело походження імпортної деревини та вироби з деревини, деревного деревного вугілля потрібне майже у всіх країнах. Тому для імпорту деревини та виробів з дерева, деревного деревного вугілля необхідний сертифікат походження, виданий необхідними затвердженими органами країни—експортера. Сертифікат походження допомагає визначити походження імпортованих товарів, щоб скористатися звільненням від ввізних мит та податків. Різні односторонні, багатосторонні та двосторонні угоди між країнами також дозволяють імпорт та експорт із звільненням від імпортних мит, де у Свідоцтві про походження є основним підтвердженням країни походження товарів, що ввозяться під Дерево та вироби з деревини, деревного вугілля

Ці подробиці щодо того, як імпортувати деревину та вироби з деревини, деревного деревного вугілля, наводяться для забезпечення основної ідеї привезення деревини та виробів із дерева, деревного вугілля із закордонних країн. Конкретні вимоги до кожної країни—імпортера повинні дотримуватися імпортери та експортери деревини та виробів з дерева, деревного вугілля. Читайте на сайті https://sale.uub.com.ua/filter/commercial-trades.

Сподіваюсь, вищевказана інформація допоможе вам отримати базові знання з питань документації, процедур та формальностей при імпорті деревини та виробів з дерева, деревного вугілля.