Особливості криптовалют

Біткоін (BTC) — одна з перших криптовалют, що завоювала популярність. Винайдена 2008 року, сьогодні вона є найбільшою криптовалютою за часткою ринку. Єдина інша криптовалюта, яка наблизилася до цього показника, — Ethereum. Як криптовалюта, біткоін є сховищем вартості, яке стає дедалі більш загальновизнаним. Інтернет-магазини все частіше приймають BTC до оплати. Є також магазини і великі компанії в офлайні, які стали приймати цю криптовалюту.

Наразі вартість біткоіна досить волатильна. Як і акції, він схильний до впливу новин на ринку. У середині 2017 року з’явилися розмови про регулювання BTC у деяких країнах. У зв’язку з цим, а також очікуванням зниження ліквідності, вартість BTC падала порівняно з минулими підйомами. Якщо ви хочете купити біткоін за долари або гривні, то є сенс почати використовувати сучасні криптовалютні біржі. Хороша надійна криптовалютна біржа https://www.bybit.com/kk-KZ/ може також відкрити вам доступ до різних інструментів, що будуть корисними в роботі.

Скільки існує криптовалют? 

За даними CoinMarketCap.com, налічується понад 20 000 різних криптовалют із глобальною ринковою вартістю близько 2,24 трильйона доларів. Біткоін, перша криптовалюта, була запущена в 2009 році як альтернативний вид децентралізованих і цифрових грошей. Відтоді люди також створили криптовалюти, які виконують інші функції або призначені для конкретних видів транзакцій. У криптовалют може бути безліч різних застосувань. Деякі з них використовуються в ігровому середовищі для отримання винагороди в грі, інші полегшують платежі. Деякі призначені для транскордонних грошових переказів, деякі — для мікроплатежів.

Наприклад, stablecoins — це тип криптовалюти, яка намагається підтримувати стійкий і фіксований обмінний курс з іншим активом, таким як долар США. Токени управління — ще один приклад спеціалізованої криптовалюти. Вони дають власникам токенів право голосу у відповідному криптопроекті.

Чи безпечні криптовалюти?

Технологія блокчейн, що лежить в основі криптовалют, може допомогти забезпечити безпеку монет і систем. Що ніколи не було спростовано, так це цінність блокчейна. Те, як влаштована система бухгалтерських книг і як записується кожна транзакція. І той факт, що вона незмінна. Однак це не означає, що вам не потрібно турбуватися про безпеку. Світ криптовалют рясніє шахраями. Звісно, це стосується і традиційних фінансових систем та валют. Якщо хтось просить вас купити біткоін кеш банківським переказом — це тривожний сигнал, що ви маєте справу з шахраєм. Але кілька факторів можуть зробити шахрайство з криптовалютами особливо тривожним. 

Якщо у вас є бажання долучитись до сучасного криптовалютного ринку та почати вести активну торгову діяльність вже сьогодні, то зробити це цілком можливо на сайті https://www.bybit.com/uk-UA/.