Вартість земельної ділянки на відкритому аукціоні Прозорро.Продажі

Починаючи з 2021 року ціна на оренду одного гектара землі в Україні поступово зростає. Цей процес пов’язаний із запуском земельного ринку. Експертами прогнозовано, що в наступні 5 років їхня вартість поступово збільшуватиметься, як і оплата за тимчасову оренду. Щоб не переплачувати за земельну ділянку і при цьому орендувати досить родючий чорнозем, потрібно звернутися до системи прозорих аукціонів Прозорро.Продажі.

Яка ціна оренди землі в Україні на аукціонах Прозоро.Продажі

Якщо аналізувати результати торгів, які були проведені останнім часом після запуску Закону, ціна оренди землі в Україні 2021 року збільшилася на 50%. Якщо порівнювати з аналогічним періодом 2020 року. Виходячи з цього, на початку року ціна за оренду приватних земельних ділянок становила 1600 гривень за гектар, а в деяких областях 3400 гривень за гектар. Звичайно, вартість безпосередньо залежить від розташування земельної ділянки. Наприклад, однією з найдорожчих за ціною оренди землі є такі області:

  • Черкаська – від 4500 до 6000 гривень за один гектар;
  • Київська – від 2400 до 6000 гривень;
  • Вінницька – від 2300 до 7000 гривень.

Цей показник поступово зростатиме, так було знято мораторій на продаж земельних ділянок. Тепер проведення торгів здійснюється через систему Prozorro.Sale. Ця система дає можливість відкрито та чесно стати власником землі. Стати учасником вигідного аукціону можна на сайті біржі УУБ https://sale.uub.com.ua/news/vartistq-orendy-1-ga-zemli-v-ukraqini-u-2021-r-na-prozoro-prodazhi

Під час ухвалення земельного закону він став справжньою сенсацією. Багато було дискусій щодо продажу земельних ділянок. Сьогодні зробити це можна на спеціалізованих майданчиках, як, наприклад, на Українській універсальній біржі, на ній уже проведено понад 430 тисяч відкритих аукціонів, які принесли до бюджету України понад 59 мільярдів гривень.

Участь у земельному аукціоні на майданчику Прозорро.Продажі

Виходячи із оновленого законодавства, орендувати комунальні державні землі сьогодні можна лише через відкриті торги Прозорро.Продажі. Процес реєстрації не становить жодних проблем. Потрібно перейти на сайт Української універсальної біржі та створити власний кабінет. Після цього можна подивитися найвідповідніші лоти і зробити свою ставку.

Покупка земельної ділянки – важливе рішення. Щоб не переплачувати за квадратні метри, достатньо всі кроки робити на сайті Української універсальної біржі. На цьому портали вже пройшла величезна кількість вигідних аукціонів. 

Завдяки відкритим торгам вже багато товарів та послуг було реалізовано, а їх власники отримали гарний дохід. Сьогодні стати учасником аукціону дуже просто, не потрібно збирати велику кількість документів та відстоювати чергу до кабінетів. Достатньо пройти просту реєстрацію на сайті Української універсальної біржі, внести залогові кошти та можна робити ставку а вподобані лоти.