Способи заробити гроші за допомогою криптовалюти

Коли виникає питання про те, як заробити гроші за допомогою криптовалюти, існує кілька способів, нижче наведено декілька способів заробити гроші за допомогою криптовалюти.

Денна торгівля криптовалютою

Денна торгівля криптомонетами — це інвестиційна стратегія, в якій бізнес-модель заснована на торгівлі криптовалютою як короткострокова торгова стратегія. Тут крипто активи та торгові токени купуються і продаються в той самий день. Успішний трейдер покладатиметься на інструменти та ресурси, щоб відстежувати тенденції ринку, такі як оптимізм інвесторів, акції, облігації та інші товари та валюти. Якщо ви не бажаєте бути трейдером на повний робочий день, ви можете вибрати свінг-трейдинг, де ви можете робити інвестиції на кілька днів або тижнів за один раз. Спробувати себе у новій ролі можна на біржі https://www.bybit.com/kk-KZ/

Кредитування

Ви також можете заробляти гроші, надаючи криптовалюту в кредит, як банки виплачують відсотки за деякими ощадними рахунками. Пропонуючи кредити, ви отримуєте відсотки від своїх кредитів щомісяця чи кожен тиждень – залежно від укладеної угоди. Одним з варіантів є ощадний рахунок на основі криптовалюти, де ваші криптоключі позичаються іншим людям, які можуть використовувати криптовалюту протягом певного періоду часу, а натомість позичальник виплачує вам відсотки на криптовалюту, яку ви йому позичили.

Майнінг криптовалют

Майнінг криптовалют – це основний процес, який підтримує мережу криптовалюти у робочому стані, допомагаючи вирішувати складні математичні завдання. Це процес, в якому спеціалізовані комп’ютери, також відомі як вузли або майнінгові установки, підтверджують транзакції в блокчейні для конкретної криптомонети і, у свою чергу, отримують винагороду за обчислювальні зусилля. Майнінгом криптовалюти може займатися приватна особа або організація за умови, що мають необхідні апаратні та програмні ресурси для покриття необхідної обчислювальної потужності.

Криптовалютні дивіденди

Це схема поділу прибутку, запропонована криптовалютними компаніями. Володіючи рідною криптовалютою криптомережі, ви допомагаєте підтримувати безпеку системи, а як винагороду отримуєте частку прибутку від роботи.

Криптовалютний брокер

Криптовалютний брокер схожий на традиційного брокера, але в даному випадку крипто брокер виступає як посередник між криптовалютними ринками та інвесторами і полегшує купівлю та продаж криптовалют. У деяких випадках крипто брокер може пропонувати трейдерам похідні продукти, де трейдери можуть укладати контракти, щоб спекулювати ціни криптовалют.

Найоптимальнішим способом буде вибрати криптовалютну пару та почати вивчати її на практиці. Отримати важливі навички роботи з криптовалютами ви можете на спеціалізованих біржах, таких як ця https://www.bybit.com/uk-UA/.