Відповіді на найчастіші запитання щодо покупки необробленої деревини на УУБ

Не рідко відбувається так, що люди ставлять одні і ті ж питання в службу підтримай Української універсальної біржі. Це пов’язано з тим, що вони не можуть знайти їх самостійно і тому ми вирішили проаналізувати статистику служб підтримки і надати відповідь на найпоширеніші питання, які нові користувачі задають.

Необхідні вимоги для проведення торгів і безпосередньої участі

Онлайн аукціони з необробленої деревини проходять згідно з графіком не рідше одного разу в квартал. Про це вас сповістять в розділі «Розклад аукціонів». Для того, щоб взяти участь в торгах вам необхідно подати заявку на участь, за встановленим зразком і докласти необхідні документи.

Учасником торгів необробленою деревиною може бути тільки суб’єкт господарської діяльності, резидент нашої країни. Форма власності не має значення. Важливо, щоб компанія не перебувала в стані ліквідації, збиралася купувати деревину для використання в особистих цілях, а точніше на благо власного виробництва і не перебувати в стані проведення банкрутства.

Інформація по виставленим лотам знаходиться на сайті в той же розділі «Розклад аукціонів». Всі пропозиції з продажу подаються на аукціон не пізніше, ніж за 15 діб до старту продажу. Пропозиція формується на підставі відомостей продавця, які він заповнює в спеціальній карті.

Чи можна купити сухостій на біржі. Чи не заборонено це законом.

Все, що стосується сухостою вже давно передбачено. Процедура реалізації налагоджена і протягом 2020 року продавалася неодноразово. Для того, щоб ознайомиться з деталями продажів лісу-сухостою, досить буде перейти по посиланню https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kuplyu-brus-suhostij-na-elektronnh-auktsionah-prozorroprodazhi/ і прочитати коротку статтю.

Крім того, там є контактні номери телефонів консультантів, які спеціалізуються безпосередньо на даному напрямку товарів. Для того, щоб переконатися в законності даних дій, на біржі опубліковані посилання на законодавчу базу, що дозволяє проводити подібні дії.