Як торгувати біткоіном

Як торгувати біткоіном? Можна продати біткоін будь-кому — влаштуйте обмін на парковці, і угода відбудеться. Але найпопулярніший метод торгівлі біткоіном (зазвичай також іншими криптовалютами) — це торгівля через криптовалютну біржу.

Існує кілька різних торгових бірж, які ви можете використовувати для торгівлі криптовалютами, з різними перевагами та недоліками. Якщо ви просто хочете перевірити графіки, то можна використовувати сторонні ресурси, але для покупки активу потрібна біржа, наприклад ця https://www.bybit.com/ru-RU/. Ось деякі з найпопулярніших бірж для торгівлі.

Coinbase

Coinbase – це американська криптовалютна біржа. Ви можете купувати та продавати біткоін на Coinbase, яка працює як брокер. При купівлі на суму меншу або рівну 10 доларам США компанія стягує велику ставку — 1,49% або 0,99 долара за купівлю криптовалюти в банку, у той час як при використанні кредитної або дебетової картки стягується комісія у розмірі 3,99%. Ці збори зменшуються у міру того, як ви витрачаєте більше грошей.

Але Coinbase також має біржу, Coinbase Pro, на якій ви можете торгувати криптовалютами з іншими користувачами. Продукти Coinbase не обмежуються лише торгівлею. Вона має крипто гаманець і стабільну криптовалюту, названу USDC, яка прив’язана до долара США. У квітні 2021 року акції Coinbase почали торгуватись на біржі Nasdaq. Для ясності, купівля акцій Coinbase — це не те саме, що купівля біткоіну; ви купуєте акції компанії, так само, як ви можете купити акції Apple або Google.

Binance

Binance — це біржа, яка спочатку базувалася в Китаї, але з того часу перемістилася по всьому світу, граючи хованки з регулюючими органами. Вимагаючи мінімальної покупки 1 долар, вона схожа на Coinbase своїм низьким бар’єром для входу. У неї також є фонд, який страхує користувачів у разі злому, відомий як SAFU (Secure Asset Fund for Users). Binance також має власну монету BNB, яка дозволяє тим, хто її тримає, економити, зокрема, на комісії за переказ коштів. Платформа має вражаючу колекцію благодійних проектів.

Зокрема Binance виявляє інтерес до Африки, реалізуючи програму фінансування шкільного харчування за допомогою криптовалют. Binance також управляє власним блокчейном – Binance Smart Chain, який працює на основі її монети BNB. Проект Binance Smart Chain є домом для цілого ряду децентралізованих фінансових продуктів, багато в чому схожих на Ethereum.

Bybit

Біржа є молодим гравцем на ринку криптовалют, але ви вже могли неодноразово чути про цей майданчик. Тут ви можете вільно торгувати різними криптовалютами, а поповнити рахунок можна у валюті вашої країни проживання, навіть у гривні. Отримати доступ до майданчика можна на https://www.bybit.com/uk-UA/. Тут у вас будуть всі необхідні для старту торгів інструменти, тому навіть новачок зможе розібратися. Біржа пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг, тому якщо ви шукаєте універсальний сучасний майданчик, варто сюди завітати.